Vítáme Vás ...

Restaurace Na Staré Rudná

Reservation

Restaurace | Restaurace Na Staré Rudná | Rudná U Praha

Krásný večer strávíte v tradičním prostředí s vytříbenou českou nebo mezinárodní kuchyní, kterou pro Vás připravujeme vždy z čerstvých regionálních surovin. Přijďte do naší restaurace Restaurace Na Staré Rudná a vychutnejte si famózní zážitek díky našim špičkovým šéfkuchařům. U nás Vás čeká idylická a pohodová atmosféra! Venkovní vyhřívané prostory lákají k odpočinku u dobrého pití po náročném dni.

Působivá restaurace s bohatým obědovým menuU nás ochutnáte nejen tradiční pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Jsme proslulí naší gurmánskou kuchyní. Kvalifikovaný personál Vám ochotně doporučí alkoholický nápoj k žádaným burgerům. Naše osvěžující zmrzliny a naše božské dezerty pro Vás připravujeme vždy z těch nejkvalitnějších surovin. Vychutnat si je můžete u výborné kávy. Hledáte podnik, kde strávit příjemné chvíle u oběda či večeře? Naše restaurace je pro Vás tím ideálním místem. Díky wifi zdarma můžete sdílet své zážitky s celým světem.

Dieta a alergieVěděli jste, co všechno Vám může nabídnout vegetariánská kuchyně? U nás se nemusíte bát, že se budete muset omezovat. Díky našim bezlepkovým jídlům si zaručeně vyberete. Zdravě, vyváženě a chutně. Snažíme se o to, aby skladba jídla byla pestrá a vyvážená. Používáme převážně sezónní suroviny od místních dodavatelů a Vaše jídlo je vždy čerstvé a chutné.

K dispozici je i jídlo s sebouVyužijte našeho bezplatného parkoviště. Naším cílem je pohostit všechny hosty. Dostanete se k nám i bezbariérovým vchodem. Vychutnejte si skvělou kuchyni naší restaurace i se svými čtyřnohými mazlíčky. I pejskové jsou u nás vítáni.

Stylový večer u dobrého jídla v příjemném prostředí. To vše zažijete jen u nás. Rezervujte si stůl hned. Rezervaci je možné provést e-mail: objednavkynastarerudna@gmail.com nebo telefonicky na 725816350.

Platby jsou možné v hotovosti nebo stravenkami Ticket Restaurant®, kartami Mastercard, bezkontaktními platbami a kartami VISA. Jídlo Vám rádi přichystáme i do krabičky.

Zajišťujeme profesionální cateringové služby pro nejrůznější typy akcí. Kvalita a seriózní jednání jsou našimi zásadami. Pro Vaši spokojenost uděláme maximum. Hledáte místo pro svou nezapomenutelnou oslavu? Nabízíme Vám možnost využít naše jedinečné prostory. K pronájmu nabízíme úžasné prostory na pořádání akcí. Kontaktujte nás a řekněte svá přání nahlas – my je proměníme ve skutečnost. Otevřeno pro Vás máme každý všední den i o víkendu.

Location

Click to display map

Your IP address will be sent to Google Maps.

Masarykova 563, 25219 Rudná U Praha, Czech Republic

Make your reservation

725816350

Send your reservation request using the adjacent form and we will get back to you as soon as possible.

Please enter your name.
Please enter your e-mail address.
Please enter your phone number.
Please enter a desired date and time.
website.form.errorMessage.seats
Please enter your message.
Your reservation request has been sent. We will get back to you soon.
Failed to send reservation request.

Our opening times

Monday
10:30 – 23:00
Tuesday
10:30 – 23:00
Wednesday
10:30 – 23:00
Thursday
10:30 – 23:00
Friday
10:30 – 00:00
Saturday
11:00 – 00:00
Sunday
11:00 – 20:00

Available payment options

Our services

Everything at a glance

Send us your message.

Please enter your name.
Please enter your e-mail address.
Please enter your phone number.
Please enter your subject.
Please enter your message.
Your message has been sent. We will get back to you soon.
Failed to send Message.
Twitter_Logo_Blue